Një profesionist i zoti duket që nga veglat e punës! Përzgjidh markën #Bosch si partnerin tënd të sigurtë të punës duke përfituar nga super ofertat e.

-.

-. .

Rrëmbe veglat prerëse.

.

Krijo rehati dhe. €261. Makina dhe vegla në shitje në Kosovë.

Shënues; Metër; Gone (Metër kënd) Kuti veglash dhe Bango.

. . Publikuar: Qer 17 08:02.

Kerkohen punetor magazine per sistemim, paga 45 000 leke, prane megatek kriteret te mos kete probleme shendetesore mosha deri 45 vjec te sistemoje produktet, shkarkim malli, pergatitje porosish te jete person stabel dhe korrekt ofrohet: 🔸paga 45 000 l 🔸 pas periudhes se proves bonus 5000 l/ muaj 🔸transport i siguruar. Imp.

.

Morseta Qoftë për përdorime.

BEJE MIRE. .

Telefon: 04 2388 333 04 2388. .

.
Duke qenë të qëndrueshme dhe rezistente për mbajtje peshash por njëkohësisht praktike falë aftësive palosëse, ato janë një zgjedhje ideale! Në varësi të kërkesave tuaja, mund të zgjidhni shkallët me palosje, me gjatësi dhe.
Zbuloni më shumë:.

.

Telefon: 04 2388 333 04 2388.

Një profesionist i zoti duket që nga veglat e punës! Përzgjidh markën #Bosch si partnerin tënd të sigurtë të punës duke përfituar nga super ofertat e veglave të punës këtë nëntor në Megatek!. Set 2 karrige teke +1 stol dysh +1 tavolinë Orlando, plastike, gri grafiti, 126x65xH75 cm. Megatek ka siguruar cilësinë më të mirë për një shumëllojshmëri dorezash profesionale për proçese pune të ndryshme, qoftë doreza saldatori, rezistente ndaj vajrave apo zjarr duruese.

. Vegla kopshti #Worth bit. . . 5 cm.

Megatek ka siguruar cilësinë më të mirë për një shumëllojshmëri dorezash profesionale për proçese pune të ndryshme, qoftë doreza saldatori, rezistente ndaj vajrave apo zjarr duruese.

Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per shitese kerkoj pastruese per shtepi tirane pune online shqip pune vlore pune ne fier kamarier ne tirane recepsioniste inxhinier mekanik njoftime falas kerkoj pune vende te lira pune ne vlore. komoditet! Riarredoni verandën tuaj duke e kthyer në një ambient perfekt për të shpenzuar momente të bukura me familjen dhe miqtë tuaj! Shiko tematikat.

Ajo mbyllet me ndihmën e një llastiku, në mënyrë që të ruajë sa.

Veranda.

About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators.

.

Kerkohen punetor magazine per sistemim, paga 45 000 leke, prane megatek kriteret te mos kete probleme shendetesore mosha deri 45 vjec te sistemoje produktet, shkarkim malli, pergatitje porosish te jete person stabel dhe korrekt ofrohet: 🔸paga 45 000 l 🔸 pas periudhes se proves bonus 5000 l/ muaj 🔸transport i siguruar.