Grand Hotel Tirana kerkon te punesoje Recepsionist/e full time dhe part time.

.

al eshte nje platforme marketingu online per publikimin e njoftimeve me interes per individ dhe profesionist. .

Pagesa: 45,000 Leke: Pozicioni.

Tirane,Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA.

. . Pagesa: 150,000 Leke:.

Te gjitha bizneset kane mundesine te regjistrohen, dhe pasi te jete aktivizuar profili i tyre i biznesit mund te zgjedhin punonjesit qe u nevojiten.

Njoftime. May 22, 2023 · kushte te mira pune dhe pagese e kenaqshme. Mar 19, 2023 · Pagesa 600 Euro 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem 📋 Lexo detajet.

Njoftime. .

.

.

Pagesa: 45,000 Leke: Pozicioni. Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.

. May 22, 2023 · Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 53,000 Leke.

shtepi me qera shtepi ne shitje njoftime pune makina ne shitje house for sale twist bar aa pb9ns6b cars for sale business property for rent houses for sale in albania albania house rental site private house in tirana bed station.
May 24, 2023 · Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Shitese , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 45,000 Leke.
.

Oferta Pune ne Tirane, Profesioni agjent call center , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 150,000 Leke.

.

Konsultohuni me te gjitha njoftimet per ofertat e punes dhe dergoni CV-ne tuaj online. kerkoj shtepi me qera. .

al eshte nje platforme marketingu online per publikimin e njoftimeve me interes per individ dhe profesionist. . Tirane Ndaje Oferta Pune 24/05/2023 20:15 Post ID: 136679. Njerezit perdorin sherbimet tona per te. Preferohet mosha 20-30 Vjece Pa Eksperience. Vende/oferta pune nga te gjitha fushat me pagat me te larta ne treg vetem ne platformen iweb.

Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per shitese kerkoj pastruese per shtepi tirane pune online shqip pune vlore pune ne fier kamarier ne tirane recepsioniste inxhinier mekanik njoftime falas kerkoj pune vende te lira pune ne vlore.

Free notifications is the key to your career success. Faqja më e madhe me njoftime pune në Shqipëri.

Njoftime.

Njoftime Pune Cdo Dite!, Oferta Pune ne Tirane, Durres dhe ne Gjithe Shqiperine, Agjensi Punesimi Rekrutime, Call Center, Pune part time, Pune me/pa Eksperience Mirësevini në NjoftimeperPune.

.

Njoftime.

Tirane Ndaje Oferta Pune 22/05/2023 22:05 Post ID: 135851.